Cewnikowanie pęcherza | Tel.: 730-683-774 Pielęgniarka Warszawa - Usługi pielęgniarskie w domu pacjenta |Wizyty pielęgniarskie|Pielęgniarka prywatnie

USŁUGI PIELĘGNIARSKIE  ZASTRZYKI KROPLÓWKI PIELĘGNACJA STOMII OPATRUNKIPIELĘGNACJA ODLEŻYN LEWATYWY ZDEJMOWNIE SZWÓW

USŁUGI PIELĘGNIARSKIE  ZASTRZYKI KROPLÓWKI PIELĘGNACJA STOMII OPATRUNKIPIELĘGNACJA ODLEŻYN LEWATYWY ZDEJMOWNIE SZWÓW

Przejdź do treści

Cewnikowanie pęcherza | Tel.: 730-683-774 Pielęgniarka Warszawa

 

Cewnikowanie pęcherza moczowego u mężczyzn i kobiet
Jednym ze sposobów rozwiązania problemu z oddawaniem moczu jest założenie cewnika.
 
Cewnikowanie pęcherza moczowego stosuję się wówczas, gdy jest niezbędne w procesie leczenia lub diagnozowania jednostki chorobowej. Często ludzie boją się bólu podczas czynności wkładania  cewnika do pęcherza moczowego. Strach ten jednak nie ma uzasadnienia w rzeczywistości , ponieważ obecnie podczas takich zabiegów wykorzystywane są środki znieczulające.

Tel: 730-683-774

Dodatkowym zabezpieczeniem dla naszych pacjentów jest to , że  pielęgniarka wykonująca ten zabieg  posiada odpowiednią wiedzę popartą wieloletnią praktyką. Gwarantuje to bezpieczne wykonanie tej usługi według najnowszych standardów pielęgniarstwa. Z każdą osobą dzwoniąca do nas w sprawie założenia cewnika jest przeprowadzony wywiad pielęgniarski, w celu zakwalifikowania tej osoby do wykonania zabiegu.

W naszej pracy spotkaliśmy  się już z przypadkami, że mimo zlecenia lekarskiego założenia cewnika, musieliśmy odmówić wykonania tej czynności, ponieważ w określonych przypadkach, czynność  ta mogła być przeprowadzona wyłącznie przez lekarza i to w warunkach szpitalnych. W trosce o Państwa bezpieczeństwo, w  związku z dużym prawdopodobieństwem wystąpienia powikłań podczas cewnikowania, nie zakładamy cewnika u mężczyzn z przerostem  lub nowotworem prostaty.  Niektóre portale oferujące usługi pielęgniarskie zapominają poinformować o tym fakcie swoich pacjentów, w wyniku czego pacjent z nowotworem lub przerostem prostaty , zaczynał krwawić i ostatecznie trafiał do szpitala.
DOSKONALIMY SWOJE UMIEJĘTNOŚCI
ABY ZAWSZE OFEROWAĆ USŁUGI NA
    NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE
Wróć do spisu treści