Cewnikowanie pęcherza | Tel.: 574-213-015 Pielęgniarka Warszawa - Usługi pielęgniarskie w domu pacjenta |Wizyty pielęgniarskie|Pielęgniarka prywatnie

Przejdź do treści

Menu główne:

Cewnikowanie pęcherza | Tel.: 574-213-015 Pielęgniarka Warszawa


Cewnikowanie pęcherza moczowego u mężczyzn i kobiet
Jednym ze sposobów rozwiązania problemu z oddawaniem moczu jest założenie cewnika.
Cewnikowanie pęcherza moczowego stosuję się wówczas, gdy jest niezbędne w procesie leczenia lub diagnozowania jednostki chorobowej. Często ludzie boją się bólu podczas czynności wkładania  cewnika do pęcherza moczowego. Strach ten jednak nie ma uzasadnienia w rzeczywistości , ponieważ obecnie podczas takich zabiegów  wykorzystywane są środki znieczulające.

Tel: 574-213-015

 Dodatkowym zabezpieczeniem dla naszych pacjentów jest to , że  pielęgniarka wykonująca ten zabieg  posiada odpowiednią wiedzę popartą wieloletnią praktyką. Gwarantuje to bezpieczne wykonanie tej usługi według najnowszych standardów pielęgniarstwa. Z każdą osobą dzwoniąca do nas w sprawie założenia cewnika jest przeprowadzony wywiad pielęgniarski, w celu zakwalifikowania tej osoby do wykonania zabiegu. 

W naszej pracy spotkaliśmy  się już z przypadkami, że mimo zlecenia lekarskiego założenia cewnika, musieliśmy odmówić wykonania tej czynności, ponieważ w określonych przypadkach, czynność  ta mogła być przeprowadzona wyłącznie przez lekarza i to w warunkach szpitalnych. W trosce o Państwa bezpieczeństwo, w  związku z dużym prawdopodobieństwem wystąpienia powikłań podczas cewnikowania, nie zakładamy cewnika u mężczyzn z przerostem  lub nowotworem prostaty.  Niektóre portale oferujące usługi pielęgniarskie zapominają poinformować o tym fakcie swoich pacjentów, w wyniku czego pacjent z nowotworem lub przerostem prostaty , zaczynał krwawić i ostatecznie trafiał do szpitala. 
 
Copyright 2016. All rights reserved. http://pielegniarka-warszawa.eu - Usługi pielęgniarskie Tel.: 574-213-015
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego