Lewatywy w domu - tanio- komfortowo - bezpiecznie |Enema 24h | Tel.: 574-213-015 Pielęgniarka Warszawa - Usługi pielęgniarskie w domu pacjenta |Wizyty pielęgniarskie|Pielęgniarka prywatnie

Przejdź do treści

Menu główne:

Lewatywy w domu - tanio- komfortowo - bezpiecznie |Enema 24h | Tel.: 574-213-015 Pielęgniarka Warszawa

Wykonujemy oczyszczanie jelita grubego przy pomocy lewatywy. 

Stosując tę znaną od wieków i  sprawdzoną już w starożytności  metodę leczenia, pomagamy naszym pacjentom pozbyć się  toksycznych mas zalegających w jelicie. Lata doświadczeń oraz ciągłe doskonalenie się w zawodzie pielęgniarskim, pozwala nam zaoferować Państwu wykonanie tej usługi na najwyższym poziomie.

Lewatywy wykuje się w celu:
- usunięcia toksyn z organizmu
- przygotowania przed porodem
- leczenia zaparć, w przypadku nieefektywności innych metod
- przygotowania do zabiegów diagnostycznych i chirurgicznych


Tel: 574-213-015Zadzwoń, aby szczegółowo uzyskać inforamcje o  zakresie  usług.

W związku z tym , że zabieg nie jest obojętny dla zdrowia, pielęgniarka zawsze przeprowadza wywiad z pacjentem na temat jego stanu zdrowia, w celu zakwalifikowania go do wykonania lewatywy lub odradzenia jej wykonania.  Swoją wiedzą i zdobytą wieloletnią praktyką, gwarantujemy bezpieczne wykonie tego zabiegu.

Szukasz godnej zaufania pielęgniarki, która fachowo wykona lewatywę Tobie lub osobie Ci bliskiej ? Jeżeli mieszkasz w Warszawie lub jej okolicach – zadzwoń i zamów prywatną wizytę pielęgniarską w dogodnym dla Ciebie terminie. NIe masz czasu dojechać do przychodni ? Nie martw się, wizyta naszej pielęgniarki w Twoim domu sprawi, że poczujesz się jakbyś był w samym centrum pielęgniarstwa.   Dojeżdżamy do naszych pacjentów nawet w promieniu 40 km od Warszawy. Lewatywy wykonywane są każdorazowo przy wykorzystaniu sprawdzonych, sterylnych, i zawsze atestowanych akcesoriów medycznych. 

UWAGA
Wbrew opiniom innych portali , mimo swojej prostoty i skuteczności,  zabieg oczyszczenia jelita grubego  za pomocą lewatywy nie jest dla wszystkich!
Z zabiegu nie powinny korzystać osoby, które:
- mają bóle brzucha o niezidentyfikowanej przyczynie
- posiadają wrzodziejące zapalenie jelita,
- mają nudności, wymioty
- mają uchyłki jelita grubego lub stwierdzono wewnętrzne hemoroidy
- przeszły perforacje jelita grubego
- posiadają guzy w odbytnicy i okrężnicy,
- przebyły niedawno operację,
- chorują na serce, mają niewydolność nerek lub niewydolność układu krążenia

Pielęgniarka wykonuąca zabieg lewatywy zawsze posiada przy sobie aktalne prawo wykonywania zawodu, gwarantuje to Państwu , że pielęgniarka przybywająca do Państwa z wizytą jest osobą posiadająca uprawnienia pielęgniarskie.
 
Copyright 2016. All rights reserved. http://pielegniarka-warszawa.eu - Usługi pielęgniarskie Tel.: 574-213-015
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego