Zdejmowanie szwów, opatrunki, Warszawa i okolice | Tel.: 574-213-015 Pielęgniarka Warszawa - Usługi pielęgniarskie w domu pacjenta |Wizyty pielęgniarskie|Pielęgniarka prywatnie

Przejdź do treści

Menu główne:

Zdejmowanie szwów, opatrunki, Warszawa i okolice | Tel.: 574-213-015 Pielęgniarka Warszawa

Zdejmownie szwów , opatrywanie ran

Oferujemy profesjonalne zdjęcie szwów u pacjenta po różnego rodzaju zabiegach, po operacji, po cesarskim cięciu itp. Pielęgniarka posiada nie tylko ukończony specjalistyczny kurs leczenia ran, odleżyn, oparzeń i owrzodzeń ale również długoletnie doświadczenie do wykonywania tego rodzaju usług.

Tel: 574-213-015

Udzielamy również porad i oferujemy profesjonalną pomoc i doradztwo przy różnego rodzaju ranach. Wykonujemy opatrunki na wszelkiego rodzaju ranach pooperacyjnych czy utworzonych w związku z przebytym urazem lub chorobą. W pielęgnacji ran wykorzystujemy sprawdzone materiały jednorazowe, które swoją jakością gwarantują bezpieczństwo pacjentowi.

Jeżeli mają Państwo do wyleczenia rany: cięte, ropiejące, kłute, szarpane,wywołane mechanicznie, termicznie , chemicznie itd., z którmi nie potraficie sobie poradzić ZAPRASZAMY do kontaktu


Pielęgniarka dojedzie do Państwa w obrębie miasta stołecznego Warszawy jak również okolicznych miejscowości. Pracujemy 24/7, również w święta.


 
Copyright 2016. All rights reserved. http://pielegniarka-warszawa.eu - Usługi pielęgniarskie Tel.: 574-213-015
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego