Zakres usług pielęgniarskich | Tel.: 730-683-774 Pielęgniarka Warszawa - Usługi pielęgniarskie w domu pacjenta |Wizyty pielęgniarskie|Pielęgniarka prywatnie

USŁUGI PIELĘGNIARSKIE  ZASTRZYKI KROPLÓWKI PIELĘGNACJA STOMII OPATRUNKIPIELĘGNACJA ODLEŻYN LEWATYWY ZDEJMOWNIE SZWÓW

USŁUGI PIELĘGNIARSKIE  ZASTRZYKI KROPLÓWKI PIELĘGNACJA STOMII OPATRUNKIPIELĘGNACJA ODLEŻYN LEWATYWY ZDEJMOWNIE SZWÓW

Przejdź do treści

Zakres usług pielęgniarskich | Tel.: 730-683-774 Pielęgniarka Warszawa

Wykonujemy szeroki wachlarz usług pielęgniarskich według najnowszych zaleceń i najnowocześniejszych standardów w tej dziedzinie medycyny. Bardzo ważna dla nas jest komunikacja między pielęgniarką i pacjentem, dlatego zawsze jest ona oparta na wiedzy,  wzajemnym zrozumieniu i zaufaniu.
Szukasz fachowej pomocy pielęgniarskiej ? Zadzwoń

Tel: 730-683-774

Do każdego pacjenta mamy indywidualne podejście, pod uwagę bierzemy wiek i stan zdrowia pacjenta. Z racji niewielkiego doświadczenia w pracy z dziećmi zabiegi pielęgniarskie  wykonujemy tylko u osób dorosłych i dzieci powyżej 14 roku życia.

Pielęgniarka będąca u Państwa z wizytą, przygotuje również osoby z najbliższego otoczenia pacjenta i rodzinę, do realizowania opieki w warukach domowych. Pomoże określić zapotrzebowanie na opiekę profesjonalną oraz jej zakres i charakter. Dobierze spsoby i techniki realizacji działań pielęgniarsko-opiekuńczych , uwzgledniając stan pacjenta, jego samodzielnośc oraz miejsce realizowania opieki.

Zakres usług pielęgniarskich :

- realizacja zlecen lekarskich w domu chorego

- wykonujemy kroplowe wlewy dożylne (kroplówi)

- wykonujemy iniekcje (zastrzyki) podskórne, domięśniowe

- pielęgnacja stomii, porady w zakresie doboru odpowiedniego worka stomijnego, pomoże to Państwu obniżyć koszty pielęgnacji stomii

- stawiamy bańki bezogniowe (stawianie baniek bezogniowych to najbezpieczeniejsza metoda stawiania baniek, wyelminowane jest ryzyko poparzenia a efekt działania jest taki sam)

- doradzimy w zakresie żywienia

- wykonujemy pielęgnacje stopy cukrzycowej i  ran powstałych w wyniku cukrzycy

- skutecznie leczymy odleżyny

- pielęgnujemy odleżyny i odparzenia, zmieniamy opatrunki - jeśli rany nie chcą się goić może to oznaczać, że proces pielęgnacji jest prowadzony niewłaściwie co wydłuża okres leczenia , my nie będzemy leczyć ran w nieskończoność , wykonujemy swoją pracę efektywnie.

- zdejmowanie szwów

- toaleta pacjenta mycie głowy,  kąpiel całego ciała pacjenta

- karmienie pacjenta przez zgłębnik

- cewnikowanie (zakładanie cewnika do pęcherza moczowego pielęgnacja , porady).Podczas cewnikowania wykorzystujemy cewniki jednorazowe Foleya silikonowane

- wykonywanie lewatywy oczyszczającej

- określanie poziomu glukozy we krwi glukometrem

- pomiar ciśnienia krwi i poziomu cukru

- inne usługi pielęgniarskie (w zależności od potrzeb, indywidualnie dostosowanych do problemu zdrowotnego czy dysfunkcji osoby potrzebującej pomocy)

DOSKONALIMY SWOJE UMIEJĘTNOŚCI
ABY ZAWSZE OFEROWAĆ USŁUGI NA
    NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE
Wróć do spisu treści