Zakres usług pielęgniarskich | Tel.: 574-213-015 Pielęgniarka Warszawa - Usługi pielęgniarskie w domu pacjenta |Wizyty pielęgniarskie|Pielęgniarka prywatnie

Przejdź do treści

Menu główne:

Zakres usług pielęgniarskich | Tel.: 574-213-015 Pielęgniarka Warszawa

Wykonujemy szeroki wachlarz usług pielęgniarskich według najnowszych zaleceń i najnowocześniejszych standardów w tej dziedzinie medycyny. Bardzo ważna dla nas jest komunikacja między pielęgniarką i pacjentem, dlatego zawsze jest ona oparta na wiedzy, wzajemnym zrozumieniu i zaufaniu. 
Szukasz fachowej pomocy pielęgniarskiej ? Zadzwoń

Tel:574-213-015

Do każdego pacjenta mamy indywidualne podejście, pod uwagę bierzemy wiek i stan zdrowia pacjenta. Z racji niewielkiego doświadczenia w pracy z dziećmi zabiegi pielęgniarskie wykonujemy tylko u osób dorosłych i dzieci powyżej 14 roku życia.

Pielęgniarka będąca u Państwa z wizytą, przygotuje również osoby z najbliższego otoczenia pacjenta i rodzinę, do realizowania opieki w warukach domowych. Pomoże określić zapotrzebowanie na opiekę profesjonalną oraz jej zakres i charakter. Dobierze spsoby i techniki realizacji działań pielęgniarsko-opiekuńczych , uwzgledniając stan pacjenta, jego samodzielnośc oraz miejsce realizowania opieki.

Zakres usług pielęgniarskich :

- wykonujemy kroplowe wlewy dożylne (kroplówi)

wykonujemy iniekcje (zastrzyki) podskórne, domięśniowe, dożylne

- pielęgnacja stomii, porady w zakresie doboru odpowiedniego worka stomijnego, pomoże to Państwu obniżyć koszty pielęgnacji stomii

- stawiamy bańki bezogniowe (stawianie baniek bezogniowych to najbezpieczeniejsza metoda stawiania baniek, wyelminowane jest ryzyko poparzenia a efekt działania jest taki sam)

- doradzimy w zakresie żywienia

wykonujemy pielęgnacje stopy cukrzycowej i ran powstałych w wyniku cukrzycy

- skutecznie leczymy odleżyny

- pielęgnujemy odleżyny i odparzenia, zmieniamy opatrunki - jeśli rany nie chcą się goić może to oznaczać, że proces pielęgnacji jest prowadzony niewłaściwie co wydłuża okres leczenia , my nie będzemy leczyć ran w nieskończoność , wykonujemy swoją pracę efektywnie.

- zdejmowanie szwów

- toaleta pacjenta mycie głowy, kąpiel całego ciała pacjenta

- karmienie pacjenta przez zgłębnik

- cewnikowanie (zakładanie cewnika do pęcherza moczowego pielęgnacja , porady).Podczas cewnikowania wykorzystujemy cewniki jednorazowe Foleya silikonowane

- wykonywanie lewatywy oczyszczającej,

- pomiar ciśnienia krwi i poziomu cukru

 
Copyright 2016. All rights reserved. http://pielegniarka-warszawa.eu - Usługi pielęgniarskie Tel.: 574-213-015
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego